O Nas

Witamy w The High-Tech Group, Przedsiębiorstwie i Agencji IT założonej w 2011 roku. Nasz zespół składa się z programistów, specjalistów od IT, analizy danych, marketingu i zarządzania sprawiających, że projekty i oprogramowanie które produkujemy, jest doskonale dopasowane do indywidualnych potrzeb odbiorców. Poza fachowością i umiejętnościami ważna jest dla nas relacja z klientem.

Jesteśmy znani z niestandardowego podejścia i łamania tzw. "rzeczy niemożliwych". Nasza praca łączy w całość pomysły i intencje klienta z rzemiosłem naszych inżynierów i specjalistów. Tworząc, wspieramy się własnymi innowacyjnymi technologiami, do których należą: THTG Cloud, THTG Time Machine, THTG Data, THTG Business Statistics oraz THTG Autonomic Sales.

Nasi klienci otrzymują produkty, które zostały zaprojektowane zgodnie z maksymą:

Zarządzać możesz tylko tym co zmierzone, a zwiększenie wydajności pracy buduje przewagę nad konkurencją!

Dział Handlowy

Umiejętności doradcze i projektowe, zbieranie informacji o potrzebach klienta i przekazywanie uzgodnionych danych do odpowiednich działów.

Dział Programistyczny

Inżynieria produktu i rozwój oprogramowania poprzez tworzenie nowych rozwiązań i ulepszanie już istniejących.

Dział Projektowy

Odpowiedzialnośc za wybór i dostowanie technologii do aktualnych potrzeb w celu uzyskania pożadanego celu i najlepszego efektu działania.

Szkolenia i wdrożenia

Odpowiedzialność za umiejętności użytkownika oraz właściwe wprowadzenie oprogramowania w środowisko którym będzie zarządzać.

Dział Graficzny

Obrazujemy wizję klienta w sposób przejrzysty i prosty.

Pomoc i serwis

Zapewnienie ciągłości pracy kontrahenta, przeciwdziałanie błędom i usterkom.

Zapytaj o ofertę dla Ciebie